Agencja HOMEserwis nieruchomości

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Iłżecka 23
tel. 512600012
Aktualnie na stronie 648 ogłoszeń

Wynajmę obiekt - pawilon, 108mkw, woj. świętokrzyskie, Ostrowiec Świętokrzyski

Cena: 2 200 PLN
Powierzchnia: 108 m2
Cena za metr: 20.37 zł
Numer ogłoszenia w serwisie: 1235234
Numer ogłoszenia biura nieruchomości: 977-BW-3043
Dodano: 2022.01.06 | ważne do: 2023.01.06 | wyświetleń: 83
Dane kontaktowe
HOMEserwis
Telefon: 41 247 61 38
Lokalizacja
Miasto: Ostrowiec Świętokrzyski
Województwo: świętokrzyskie
Informacje szczegółowe
Umiejscowienie lokalu oddzielny obiekt
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość:
Zostanie ona dostarczona pod adres email ogłoszeniodawcy.

Captcha

Szczegóły oferty:

SPRZEDANY
Agencja HOMEserwis Ostrowiec Św. ul. Iłżecka 23 oferuje wynajemż budynku użytkowego o powierzchni całkowitej 108 m2, znajdującego się w Osiedlu Ogrody.
Budynek handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 94 m2 znajduje się w środku Osiedla Ogrody, vis a vis Szkoły Podstawowej nr 5.
Obecnie w lokalu znajduje się pomieszczenie główne przeszklone z przepierzeniem, pomieszczenie gospodarcze oraz toaleta. Budynek na całej długości wzdłuż ulicy posiada duże okna witrynowe okratowane.
Działka o pow. 239 m2 okala budynek od strony zaplecza, wjazd na działkę od strony głównej ulicy osiedlowej.
Od lat osiemdziesiątych w budynku funkcjonował sklep spożywczy natomiast przez ostatni okres kilku lat dobrze prosperujący zakład krawiecki. Z racji funkcjonowania w branży spożywczej lokal przystosowany jest zgodnie z zaleceniami Sanepid-u. Przed budynkiem 3 miejsca parkingowe.
Istnieje możliwość adaptacji budynku z działką na lokal gastronomiczny z wykorzystaniem działki na ogródek ze stolikami, przeznaczeniem lokalu może być każda branża handlowa lub usługowa.
Znakomita lokalizacja lokalu spowodowana umiejscowieniem w ruchliwym miejscu sprawia, że każda inwestycja w dowolnej branży stwarza duże szanse na powodzenie.
Media: prąd, woda, kanalizacja, ogrzewanie miejskie z MEC.
Podłoga lokalu wyłożona terakotą, w oknach szyby antywłamaniowe oraz kraty metalowe.
Zapraszamy do bezpłatnej prezentacji, lokal może zostać udostępniony od 1 marca 2022.

Do współpracy zaprasza Agencja Nieruchomości HOMEserwis Ostrowiec Świętokrzyski z prawdziwą licencją pośrednika nieruchomości ministerstwa nr 18756.
Nasz atut to wieloletnie doświadczenie i wiedza związana z rynkiem nieruchomości w woj. świętokrzyskim oraz całej Polsce. Dla nas jest oczywiste to, że pomagamy naszym klientom na każdym etapie sprzedaży aż do spisania aktu notarialnego sprzedaży.
Także to, że pomagamy bezpłatnie w uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości, prostujemy skomplikowane zawirowania prawne związane z własnością.
Bez kosztownej wyceny rzeczoznawcy pomagamy w wycenie rynkowej nieruchomości i jesteśmy w stanie sprzedać każdą nieruchomość w realnej cenie rynkowej.
Zapraszamy do współpracy bez ryzyka z Państwa strony, współpraca z klientami nie jest obarczona żadnym ryzykiem i żadnymi dodatkowymi kosztami.
ZAPRASZAMY.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: HOMEserwis (licencja nr: 18756)